„Mały Rzym” – etykietka, która przylgnęła do tego wyjątkowego miasta, nie została nadana mu bez powodu. Porównanie do stolicy Italii Sandomierz zawdzięcza nie tylko położeniu na siedmiu wzgórzach, ale również obfitości w podziemne korytarze, historyczne zabytki architektoniczne i urokliwe uliczki i zakamarki.

Jak można dostrzec na znajdujących się tu fotografiach, Sandomierz jest miastem, które urzeknie nawet najbardziej wymagających turystów. Zabytki historyczne, urokliwe kamienice i ulice Starego Miasta, kościoły, Zamek, a do tego mnóstwo zieleni – miasto posiada wiele atrakcji, dlatego wycieczkę i zwiedzanie Sandomierza lepiej zaplanować z przewodnikiem, który pomoże w dogłębnym poznaniu miasta i jego historii.

Na fotografiach można zobaczyć niektóre zabytki i atrakcje, jakie oferuje wycieczka do „Małego Rzymu”. Pamiętajmy jednak, że jest to zaledwie niewielki ułamek tego, czym może poszczycić się to stosunkowo niewielkie miasto. Profesjonalny, wykwalifikowany przewodnik obsługuje zarówno wyjazdy grupowe, jak i wycieczki indywidualne, dzięki czemu każdy będzie mógł zwiedzić miasto w najbardziej odpowiadający mu sposób.

View the embedded image gallery online at:
https://wycieczkisandomierz.pl/galeria#sigProId47582489dc

 • Adres

  ul. Flisaków 24,
  27-600 Sandomierz
  Polska
 • Telefon

 • Email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.